Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā dārznieku

Pašvaldība

Viļānu apvienības pārvalde (reģ Nr. 40900036645) izsludina konkursu uz vakanto Viļānu apvienības pārvaldes dārznieka amatu uz nenoteiktu laiku.

Prasības amata pretendentam:

• Vidējā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Labas valsts valodas zināšanas.
  • Par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšējā pieredze - zināšanas par ainavas ierīkošanas arhitektūru, plānošanu, agrotehnikas pamatiem, augu stādīšanu, laistīšanu, pārstādīšanu un augu slimību novēršanu.
  • Pildīt ainavu dizainera pienākumus – plānot stādījumus, puķu dobes, projektēt.
  • Prast veikt stādāmā materiāla sagatavošanu – zemes apstrādi un minerālmēslojuma, papildmēslojuma iestrādi augsnē, iznīcināt kaitēkļus, sagatavot stādījumus pārziemošanai.
  • Prast izvēlēties un pasūtīt augu sortimentu apzaļumošanai.
  • Spēja organizēt darba izpildi, patstāvīgi pilnveidot amata kompetenci.
  • Labas komunikācijas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un spēja strādāt komandā.
  • Iniciatīva, analītiska domāšana, spēja konstatēt problēmu un piedāvāt tās risināšanas variantus.
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pamatdarba atalgojums EUR 800,00

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi „Konkurss uz Viļānu apvienības pārvalde dārznieka amatu” līdz 2024. gada 18. aprīlim plkst. 16.00 sūtīt uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2024. gada 18. aprīlim plkst.16.00 iesniegt Viļānu apvienības pārvalde Kultūras laukums 1A, Viļānos.

Kontaktinformācija: 64628033; 29357314.

Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – darba interviju – tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.