Viļānu apvienības pārvalde aicina darbā iepirkumu speciālistu

“Rēzeknes novada pašvaldības iestādē “Viļānu apvienības pārvalde” (reģ Nr. 40900036645) tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto iepirkumu speciālista amatu.

Pretendentiem jāatbilst šādām prasībām: otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība komerczinības un administrēšanas zinātnes vai tiesību zinātnes; Amatam vēlama atbilstoša darba pieredze valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 (divi) gadi; Amata pienākumu izpildei vēlama atbilstoša darba pieredze ar dažādiem valsts reģistriem, datu bāzēm, kas izšķiroties par pretendenta atbilstību, var tikt uzskatīta par priekšrocību; Pieredze iepirkumu darba organizēšanā un veikšanā var tikt uzskatīta par priekšrocību; Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī; Prasme rīkoties ar informācijas tehnoloģijām, elektroniskajiem saziņas līdzekļiem un biroja tehniku; Amata pienākumu veikšanai nepieciešamo normatīvo aktu pārzināšana un spēja tajos orientēties; Komunikabilitāte, augsta saskarsmes kultūra, spēja izdarīt objektīvus, pamatotus secinājumus un patstāvīgi pieņemt lēmumus;

Pamatdarba atalgojums EUR  880.00, pārbaudes laikā EUR 836,00, amata apraksts - atrodams zemāk pielikumā.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde” iepirkumu speciālista amatu” līdz 2023. gada 21. aprīlim plkst. 12.00 jānosūta uz e-pastu vilanuapvieniba@rezeknesnovads.lv vai līdz 2023. gada 21. aprīlim plkst. 12.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības iestādes “Viļānu apvienības pārvalde”, Kultūras laukums 1A, Viļānos. Kontaktinformācija 64628033. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu darba interviju par pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.