„VIĻĀNU TIRGUS” atsāk darbību

Publicēts: 05.07.2021

Atjaunots: 15.09.2021

Uzņēmējdarbības jaunumi

11.jūlijā no plkst 7.00-14.00 darbu atsāk tradicionālais ikmēneša Viļānu tirgus. Katra mēneša otrajā svētdienā, kā parasti, Viļānos notiks ielu tirdzniecība. Atsevišķu preču grupu tirgotājiem tiek atvēlētas noteiktas ielas. Pārtika – Raiņa iela; Amatnieki – Ziedu iela; Rūpniecība – Centrālā iela; Stādi, dzīvnieki – Raiņa iela gar stadionu; Lietotas preces, detaļas – Stadions. 

Tirdzniecības dalībniekiem pieteikšanās tikai rakstiski, sūtot saskaņojumu uz e-pastu: tirgus@vilani.lv Saskaņojumā jānorāda: 

  • Rekvizīti: vārds, uzvārds/firma; p.k/reģ. Nr./; adrese; tālruņa nr.
  • Preču grupa: pārtika/rūpniecība/stādi/lietotas p./amatniecības p./dzīvnieki/ u.c...
  • Elektrība: jā/nē
  • Metrāža: 3/6/9/12/15... m (ja nepieciešams, iekļaujot vietu transportam)

Līdz 8.jūlijam katrs tirgotājs rakstiski saņems apstiprinājumu un tirdzniecības vietas/u numurus.

Aicinām pievērst uzmanību:  

  1. Viena tirdzniecības vieta ir 3 m x 4 m (divas 6x4m, trīs 9x4m ...). Tirdzniecība notiek pa vienu ielas pusi.
  2. AIZLIEGTS auto, teltis, galdus novietot zaļajā zonā!
  3. Ierašanās līdz plkst. 6.00;
  4. Tirdzniecība ATĻAUTA tikai ar administratoru saskaņotajās vietās.
  5. Aizliegts piedalīties tirdzniecībā personām ar akūtām elpceļu infekcijas slimībām vai kurām ir noteikta pašizolācija. Katrs tirdzniecības dalībnieks ir atbildīgs par savu tirdzniecības zonu – norāžu izvietošanu, par distances ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļa lietošanu un citu normatīvo prasību ievērošanu! 

Viļānu tirgus ir viena no Viļānu atpazīstamības zīmēm. Pirkt un pārdot gribētājus katra mēneša otrajā svētdienā tas pulcina jau kopš 1993. gada 1. maija. Pandēmijas ierobežojumu dēļ tirgus nenotika, bet nu tas ir atsācis savu darbību. 

Tirgu organizē Rēzeknes novada Viļānu apvienības pārvalde 

 

Click to listen highlighted text!