Virtuālā realitāte – starp botiem, troļļiem, interneta huligāniem un ilūziju par anonimitāti

17.10.2023

Izglītība

Vai zinājāt, ka nepatiesa informācija sociālajos tīklos izplatās ātrāk nekā patiesā? Vai pamanījāt, ka nepatiesas informācijas izplatīšanu veicina gan troļļi un boti, gan interneta huligāni? Ja šķiet, ka sēdēšana mājās pie datora vai telefona ir šķietami droša, 18. oktobrī plkst. 17.00 pievienojieties mūsu tiešsaistes lekcijai/diskusijai “Virtuālā realitāte– starp botiem, troļļiem, interneta huligāniem un ilūziju par anonimitāti”, ko vadīs komunikācijas eksperte Kristīne Liepiņa.

Ja uz diskusiju uzaicināsiet vecākus, vecvecākus, kaimiņus vai draugus, kuri kopā ar jums uzdos jautājumus lektorei, varēsiet pretendēt uz vienu no trīs dāvanu kartēm kebabnīcā "Ausmeņa Kebabs" Rēzeknē. Katras dāvanu kartes vērtība - 10 EUR. Pieteikšanās līdz 17. oktobrim: https://bit.ly/3ScjV0D

Projektu „Man nav vienalga” īsteno Rēzeknes novada NVO „Viedokļu līderu skola” sadarbībā ar Britu padomi Latvijā.

Informāciju sagatavoja
NVO „Viedokļu līderu skola”

Click to listen highlighted text!