VSAC “Viļāni” iemītniece svin 100 gadu jubileju

Veselības un sociālās aprūpes centra (VSAC) "Viļāni" iemītniece Vira Sydorenko tika sumināta 100 gadu jubilejā.
 
Gaviļniece dzimusi 1923. gada 18. februārī un nāk no Izjuma apgabala Ukrainā. Sākoties karam Ukrainā Vira kopā ar saviem ģimenes locekļiem bija spiesta doties prom no savas dzimtās zemes. Ceļš līdz Latvijai bija sarežģīts un pilns ar dažādiem pārbaudījumiem.
 
Šobrīd savas mājas Vira ir radusi Veselības un sociālās aprūpes centrā "Viļāni". Gaviļniece kopā ar savu ģimeni pavasarī plāno atgriezties Ukrainā.
 
Viru sveikt bija ieradušies Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta vadītaja Silvija Strankale, Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu komitejas priekšsēdētāja - Inta Brence un komitejas locekļi- Rita Tērauda, Vasīlijs Arbidāns, Felīcija Leščinska un Gunārs Smeilis. Sveicēji vēlēja stipru veselību.
Click to listen highlighted text!