Zemessardzes mācības Rēzeknes novadā

Zemessardzes 3. Latgales brigādes 36. kaujas atbalsta bataljonam no šī gada 15. līdz 19. februārim ir paredzēta bataljona karavīru apmācība Rēzeknes novada pašvaldību (Maltas, Mākoņkalna, Pušas) teritorijā un to apkārtnē.

Mācībās tiks iesaistīti līdz 90 karavīriem, kuri pārvietosies pa koplietošanas ceļiem un mežainiem apvidiem. Mācību teritorijā netiks izmantota nekāda veida munīcija un imitācijas līdzekļi. Pa koplietošanas ceļiem pārvietosies militārais transports un karavīri ar ieročiem. Pēc nodarbībām mācību vieta tiks sakopta.

Atbildīgā amatpersona par apmācībām– virsleitnants Ņikita Šeršņovs, mob.tālr. 26355512.

 

Kaprāle (OR-4) Gunta Zīmele
ZS 3.LBde 36. kaujas atbalsta bataljona Civilās sadarbības (S-5) nodaļas speciāliste
E-pasts: gunta.zimele@mil.lv

Click to listen highlighted text!