Zemniekus aicina uz informatīvo semināru “Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā”

Publicēts: 01.10.2020

Atjaunots: 13.01.2021

Lauksaimniecība

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes nodaļa aicina Rēzeknes novada iedzīvotājus uz informatīvu bezmaksas semināru ”Virzieni un risinājumi lauku attīstības politikā”, kas norisināsies 2020. gada 6. oktobrī plkst. 9:30 Rēzeknē, Dārzu ielā 7a.

Semināra ietvaros tiks prezentēti nākamā plānošanas perioda Kopējās lauksaimniecības politikas priekšlikumi un gaidāmās izmaiņas tiešmaksājumos, kā arī ZS “Liepkalns” īpašnieks Aleksejs Danilins dalīsies savā pieredzē par graudkopību un graudu pārstrādi.

Ar semināra programmu var iepazīties mājaslapā www.laukutikls.lv. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās zvanot 26588672 vai rakstot uz e-pastu kristiana.latkovska@llkc.lv

Kristiāna Latkovska,
Projektu vadītāja
SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Rēzeknes birojs
Tālr.: +371 26588672
E-pasts: kristiana.latkovska@llkc.lv
Weblapa: www.llkc.lv

 

Click to listen highlighted text!