Ziemas sporta spēles Mākoņkalnā

04.03.2020

Sports

Ziemas sporta spēļu organizēšana Mākoņkalnā ir kļuvusi par neatņemamu tradīciju. Arī šogad 22. februārī Mākoņkalna tautas namā tika rīkotas Ziemas sporta spēles. Laika apstākļu ietekmē sešas stafetes tika rīkotas tautas nama telpās un četras laukā. Ikviens tika aicināts ņemt dalību un pārbaudīt savus spēkus dažādās atrakcijās, izveicības un loģikas stafetēs. Pamatnoteikums - komandā vajadzēja būt četriem dalībniekiem.
Sporta spēles tika atklātas plkst. 11.00 ar tautas nama vadītājas Skaidrītes Beitānes uzrunu. Viesiem tika novēlēta veiksme un uzvara. Pirmajā stafetē svarīgākais bija  komandas saliedētības spēju pārbaude, nākamajā stafetē bija nepieciešama veiklība, trešajā stafetē orientējās uz loģisko domāšanu. Pēc tam sekoja četras stafetes laukā, kurās tika pārbaudīts komandas ātrums un izveicība. Atlikušās trīs stafetes (šautriņu mešana, atjautības spēle un novuss) risinājās tautas nama telpās.
Pēc rezultātu apkopošanas pirmo vietu ieguva komanda ar nosaukumu “Uzvarētāji”, otrajā vietā “Saldais krējums”, trešajā vietā “Saulītes”.
Spēlēm noslēdzoties, visi dalībnieki un līdzjutēji tika cienāti ar sautējumu.
Savukārt 25. februārī Mākoņkalna tautas namā risinājās Meteņdiena. Uz pasākumu bija ieradušies pagasta iedzīvotāj un Mākoņkalna pirmsskolas izglītības iestādes bērni. Neatņemama Meteņdienu tradīcija ir mīklu minēšana, rotaļāšanās un saulītes sumināšana. Ikviens no pasākuma apmeklētājiem varēja iet rotaļās, spēlēt spēles un minēt mīklas. Pasākuma kulminācija bija pankūku ēšana.
Liels paldies visiem pasākumu apmeklētājiem un brīvprātīgajiem, kuri palīdzēja organizēt Ziemas sporta spēles.
Mākoņkalna tautas nama vadītāja Skaidrīte Beitāne
Foto: Svetlana Kononova
ziem1 ziem4 ziem5 ziem6 ziem7 ziem8
 
 

Click to listen highlighted text!