Ziemas sporta spēles Mākoņkalnā

21.02.2017

Sports

Mākoņkalna pagastā 11. februāra dzestrais rīts iesākās ar iesildīšanās vingrinājumiem un kaujiniecisku noskaņojumu uz uzvaru, jo tika organizētas Ziemas sporta spēles. Spēles sastāvēja no diviem etapiem: lauka un iekštelpu sacensības. Laukā risinājās sešas stafetes, lai iegūtu labāku rezultātu, bija nepieciešams būt atjautīgiem, ātriem un izveicīgiem. Savukārt iekštelpās notika dambretes, galda tenisa, kāršu spēles un novusa sacensības.

Ziemas sporta spēlēs piedalījās četras komandas. Sīvā konkurencē pirmo vietu ar nelielu punktu pārsvaru izrāva komanda ar nosaukumu “Дымок”, otrajā vietā palika komanda “Salaveči”, trešajā vietā – komanda “Dream team” un sacensības noslēdza komanda “Draudzība”. Pēc spēļu noslēguma visas komandas tika apbalvotas un cienātas ar garšīgu sautējumu.

Šādā veida sacensības ir kļuvušas par Mākoņkalna tautas nama tradīciju, kas veicina veselīgu dzīvesveidu un sportisku garu.

Tiekamies Mākoņkalnā Vasaras sporta spēlēs!

Mākoņkalna TN vadītāja Skaidrīte Beitāne
Foto: Rolands Kalvis

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!