Ziemassvētkos Nautrēnu PII “Vālodzīte”, Kaunatas PII “Zvaniņš”, Verēmu pamatskola un Nautrēnu vidusskola saņems dāvanas no Z/S “Kotiņi”

16.12.2022

Izglītība

Z/S “Kotiņi” kopā ar saviem draugiem  JVK Projekti SIA jau otro gadu  Ziemassvētkos dāvina dāvanas tiem, kuri ir snieguši papildu pienesumu sabiedrībai.  Dāvanas tiks pasniegtas septiņām Latgales reģiona skolām, tai skaitā arī Rēzeknes novada izglītības iestādēm:  Nautrēnu PII “Vālodzīte”, Kaunatas PII “Zvaniņš”, Verēmu pamatskola un Nautrēnu vidusskola.

Pagājušājā gadā dāvanas tika pasniegtas medicīnas nozares darbiniekiem, bet šogad tās tiks piešķirtas izglītības nozares pārstāvjiem. Pedagoģi ir tie, kas audzina un izglīto mūsu jauno paaudzi, jeb veido nākotnes censoņus, kuri būs nākamie mūsu valsts vadītāji vai uzņēmēji.

Pedagoģi un tehniskie darbinieki dāvanā saņems “Kotiņu” produkciju, bet skolēniem dāvanā būs  brīvpusdienas (skolas saņems dažādus produktus, kurus varēs pagatavot skolas ēdnīcā).

Pievienotā vērtība Ziemassvētku dāvanai:

  • Meistarklase kopā ar šova “Īstās Latvju saimnieces” dalībnieci un Rekovas dzirnavu saimnieci Viju.
  • Uztura speciālista lekcija par veselīgu uzturu.
Click to listen highlighted text!