Zināmi jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektu rezultāti

09.05.2024

Jauniešiem

Rēzeknes novada jaunieti! Vai jau esi izlēmis, kurās neformālajās apmācībās šovasar piedalīsies? Tev noteikti ir jāizmanto šī iespēja!

Šī gada  neformālo apmācību sezonā tiks realizētas tādas neformālo apmācību idejas, kā veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana bērnu un jauniešu vidū, jauniešu iesaiste aktīvās atpūtas un piedzīvojumu aktivitātēs, jaunu volejbola entuziastu iesaiste, kā arī uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes. Izvēlies un iesaisties! Iesaisties un aktivizējies!

Aivars Mežatučs, Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Jaunatnes-nometnu_neformalo_apmacibu_Rezultati_2024
Click to listen highlighted text!