Projekta ,,Non – formal and Formal Partnership in Adult Education” seminārs Grieķijā

Publicēts: 06.11.2014

Atjaunots: 11.09.2020

Projekti

No  22. līdz 26. oktobrim Maltas vidusskolas darba grupa 5 cilvēku sastāvā piedalījās ceturtajā starptautiskajā seminārā projekta ,,Non – formal and Formal Partnership in Adult Education” ietvaros Grieķijā. Projekta dalībvalstis ir Polija, Latvija, Rumānija, Grieķija. No Latvijas puses semināra darbā piedalījās Maltas vidusskolas pedagogi Anna Šmaukstele, Inna Mironova, Larisa Borisova, Inna Laizāne un skolas direktore Vinera Dimpere.
Šī semināra organizēšanai izmantots ,,Grundtvig” mūžizglītības programmas līdzfinansējums. Semināra mērķis bija iepazīties ar dažādām neformālām metodēm un tehnikām, kuras var pielietot formālā vidē pieaugušo izglītošanā.
Semināra uzdevumi:
1. Valstu – dalībnieku darba grupu atskaite par veiktajām projekta aktivitātēm.
2. Iepazīšanās ar pieaugušo izglītības iespējām Grieķijā.
3. Priekštatu gūšana par Grieķijas kultūrvidi.

Click to listen highlighted text!