8. augustā notiks VIĻĀNU TIRGUS

Kā parasti, otrajā augusta svētdienā, 8. augustā, Viļānos notiks tradicionālais Viļānu Tirgus.
Informējam, ka tirdzniecība notiks pa vienu ielas pusi, ievērojot distanci starp tirdzniecības vietām, kā arī tiek mainīts tirdzniecības vietu plāns – grupu izvietojums:

Pārtika – Raiņa iela; amatnieki – Ziedu iela;

Rūpniecības preces – Centrālā iela;

Stādi, dārzeņi, zemnieku produkcija – Raiņa iela gar stadionu;

Lietotas preces, detaļas – Stadions.

Tirdzniecības dalībniekiem pieteikšanās tikai rakstiski, sūtot uz e-pastu: tirgus@vilani.lv vietas saskaņojumu:

• Rekvizīti: vārds, uzvārds/firma; p.k/reģ. Nr./; adrese; tālruņa nr.
  • Preču grupa: pārtika/rūpniecība/stādi/lietotas p./amatniecības p./dzīvnieki/ u.c...
  • Elektrība: jā/nē
  • Metrāža: 3/6/9/12/15... m katram mēnesim (augusts, septembris, oktobris, novembris, decembris)
  • (pašiem paredzot vietu transporta novietošanai)

! Līdz tirgus nedēļas ceturtdienai (5.08.; 9.09.; 7.10.; 11.11.; 9.12.) rakstiski saņemsiet saskaņojuma apstiprinājumu un tirdzniecības vietas/u numurus. Vietu saskaņojumi tiek saglabāti uz vairākiem mēnešiem/tirgiem, ja pieteikumā/saskaņojumā  un apstiprinājumā norādīti precīzi mēneši.

Lūdzam pievērst uzmanību:

1. Viena tirdzniecības vieta ir 3 m x 4 m.
  2. AIZLIEGTS auto, teltis, galdus novietot zaļajā zonā!
  3. Ierašanās līdz plkst. 6.00.
  4. Tirdzniecības nodevas apmaksa par katru pieteikto vietu ar pārskaitījumu (saskaņot) vai tirdzniecības dienā skaidrā naudā.
  5. Tirdzniecība ATĻAUTA tikai ar administratoru saskaņotajās vietās.
  6. Tirdzniecības dalībnieka neierašanās gadījumā (neinformējot) - tirdzniecības vietas saskaņojums tiek anulēts! Kā arī tad, ja organizatoru prasītā informācija netiek iesniegta laikus!
  7. Aizliegts ierasties un piedalīties tirdzniecībā ar akūtām elpceļu infekcijas slimībām, kā arī personām, kurām noteikta pašizolācija. Katrs tirdzniecības dalībnieks ir atbildīgs par savu tirdzniecības zonu – norāžu izvietošanu par distances ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļa lietošanu un citu normatīvo prasību ievērošanu!
  8. SEKOT AKTUĀLAJAI INFORMĀCIJAI - tirdzniecības organizatoriskie jautājumi un COVID-19 ierobežojumi!

No plkst.7.00 līdz 14.00 Viļānu tirgū notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19. Vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta (dzīvās rindas kārtībā), un to nodrošina Rēzeknes slimnīca sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Vakcinācija notiks ar  “Johnson & Johnson” meitas uzņēmuma vakcīnu Janssen un “Pfizer”/”BioNTech” vakcīnu Comirnaty. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), savukārt, pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Ielu tirdzniecība Viļānos notiek katra mēneša otrajā svētdienā plkst. 07.00-14.00 (šogad - 8. augustā, 12. septembrī, 10. oktobrī, 14. novembrī, 12. decembrī)

Cienot tirgošanās tradīcijas Viļānos, vēlam Jums veiksmīgu sezonu!

Paldies par sadarbību!

Ērika Jermanova,