Aicina darbā būvinspektora palīgu Rēzeknes novada Būvvaldē

Rēzeknes novada pašvaldība aicina pieteikties darbā Rēzeknes novada Būvvaldē uz vakanto būvinspektora palīga amatu  (profesiju klasifikators – būvinspektora palīgs  2422 55) darba vieta noteikta Rēzeknes novada Būvvalde, Atbrīvošanas aleja 81,  Rēzekne. Pamatdarba atalgojums 954 EUR.

Galvenie amata pienākumi:

  • Izskatīt iesniegumus un pieņemt lēmumus par būvniecības ieceri, kā arī pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā;
  • Izvērtēt būvniecības darbu atbilstību būvprojektiem, būvniecības ieceru dokumentācijai;
  • Piedalīties komisijas darbā, veicot būvobjektu pieņemšanu ekspluatācijā;
  • Savas kompetences ietvaros sagatavot atbildes, atbilžu projektus fizisku un juridisku personu iesniegumiem;
  • Sniegt konsultācijas par būvniecības procesa kārtību.

Prasības pretendentiem:

  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība arhitektūras vai būvinženiera studiju programmā;
  • Nepieciešama vismaz viena gada profesionālā pieredze būvniecībā;
  • Pārzināt administratīvo procesu un administratīvo pārkāpumu procesu;
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru;
  • Nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Pieteikuma dokumentus – motivācijas vēstuli, CV, izglītību, profesionālo darbību apliecinošo dokumentu kopijas, pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: info@rezeknesnovads.lv, vai ar pasta starpniecību – Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601 vai iesniegt līdz 2021. gada 12. maija plkst.12.00. Kontaktinformācija 26531328. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 2 (divas) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

 

Click to listen highlighted text!