Aicina iedzīvotājus pieteikties vakcinācijai Rēzeknes novadā 3. jūnijā

Sadarbībā ar pašvaldību 3. jūnijā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 Rēzeknes novadā. Uz vakcināciju īpaši tiek aicināti pieteikties seniori un iedzīvotāji, kam pašu spēkiem nav iespējas nokļūt līdz tuvākajam liela mēroga vakcinācijas centram Rēzeknē vai Daugavpilī.  

Vakcinācija Rēzeknes novadā ir paredzēta visiem iedzīvotājiem vecumā no 16 gadiem, bet īpaši aicinām pieteikties seniorus un iedzīvotājus ar hroniskām slimībām, kam pašu spēkiem ir grūtības nokļūt līdz tālākiem vakcinācijas punktiem. 

Rēzeknes novadā vakcinācija notiks 3. jūnijā:

  • no pulksten 10:00 – 18:00 Kaunatas tautas namā, adrese: Rāznas iela 14, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, tālrunis pieteikumiem: 29357595;
  • no pulksten 10:00 – 18:00 Dricānu pagasta kultūras namā, adrese: Pagastmāja, Dricāni, Dricānu pagasts, Rēzeknes novads, tālrunis pieteikumiem: 29113368. 

Vakcinācija notiks ar vienu no trīs vakcīnu veidiem: Pfizer-BioNTech vakcīnu Comirnaty, Moderna vakcīnu vai Johnson&Johnson vakcīnu Janssen.

Aicinām pieteikties vakcinācijai līdz 2. jūnijam (ieskaitot). Iedzīvotājiem, ierodoties uz vakcinācijas vietu, ir jāņem līdzi pase vai personas apliecība, citi papildus apliecinājumi nav nepieciešami. 

 

Kontakti:

Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa

Ieva Stūre, ieva.sture@vmnvd.gov.lv, 29450530

Click to listen highlighted text!