Aicinām pieaugušos piedalīties nodarbībās muskuļu un skeleta slimību mazināšanai!

Projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” ietvaros Rēzeknes novada iedzīvotājiem ar šī gada februāra mēnesi tiek piedāvāts piedalīties nodarbībās muskuļu un skeleta slimību mazināšanai. Šīs nodarbības vada biedrības “Multifunkcionālais atbalsta un izaugsmes centrs “SkalaDar”” nodarbinātie sertificētie sporta speciālisti. Nodarbības tiks organizētas attālināti, t.i. tiešsaistes režīmā, vienas nodarbības ilgums 45 minūtes, kopā 15 nodarbības.

Nodarbību mērķis ir vispārējās garīgās un fiziskās veselības uzlabošana un ikdienas paradumu maiņa. Nodarbību laikā tiks stiprināta dalībnieku fiziskā izturība, veicināta interese par aktīvu dzīvesveidu un prieks par kustībām, iemācot vienkāršu, ikdienā veicamu vingrojumu kompleksu visu muskuļu grupu nostiprināšanai.

Nodarbības tiks organizētas, ņemot vērā dalībnieku grupas vēlmes (vingrinājumi noteiktajai muskuļu grupai, vingrinājumi sēdošā darba darītājiem u.c.), t.sk. nodarbības tiks organizētas tā, lai tajās var piedalīties arī nodarbinātas personas (agrs rīts, vakars vai brīvdienas). Visas vēlmes ir saskaņojamas. Nodarbību grafiks katram mēnesim būs pieejams pašvaldības mājaslapā.

Pirmā nodarbība:

  • Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotājiem – 18.02.2021. no plkst.18.00 līdz 18.45;
  • Dricānu pagastu apvienības iedzīvotājiem – 18.02.2021. no plkst.18:55 līdz 19:40;
  • Maltas pagastu apvienības iedzīvotājiem – 16.02.2021. no plkst.18:55 līdz 19:40;
  • Nautrēnu pagastu apvienības iedzīvotājiem – 16.02.2021. no plkst. 18:00 līdz 18:45.

Aicinām pieteikties elektroniski līdz 15. februārim! 

  • Kaunatas pagastu apvienības iedzīvotāji piesakās  ŠEIT vai pie koordinatores Aijas Kuzminskas, tālr.29474627;
  • Dricānu pagastu apvienības iedzīvotāji piesakās ŠEIT vai pie koordinatores Marikas Skābardes, tālr.22311127;
  • Maltas pagastu apvienības iedzīvotājus pieteikties elektroniski ŠEIT vai pie koordinatora Aivara Mežatuča, 22013477;
  • Nautrēnu pagastu apvienības iedzīvotājus pieteikties elektroniski ŠEIT vai pie koordinatores Kristīnes Rimšas, 26466734.

Pasākums “Nodarbības muskuļu un skeleta slimību mazināšanai pieaugušajiem” notiek Rēzeknes novada pašvaldības īstenotā projekta „Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” Nr.9.2.4.2/16/I/027 ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds.

Natālija Bernāne,
Rēzeknes novada pašvaldības projekta “Dzīvo veselīgi Rēzeknes novadā!” vadītāja

 

Click to listen highlighted text!