Aicinām piedalīties konkursā par godu Eiropas Rakstnieku dienai

24.03.2023

ES jaunumi

Eiropas Komisija (EK) šogad uzsāk jaunu iniciatīvu “Eiropas Rakstnieku diena”, lai veicinātu interesi par grāmatu lasīšanu, īpaši jauniešu vidū, kā arī atklātu Eiropas valodu un literatūras daudzveidību. Tā notiks 27. martā un turpmāk katru gadu - marta pēdējā pirmdienā. 

Sagaidot Eiropas Rakstnieku dienu, Europe Direct Austrumlatgalē rīko konkursu, kurā dalībniekiem pēc "emoji" jeb emocijzīmēm ir jāatpazīst Eiropas autoru un latviešu pasakas. Aicinām piedalīties!

  1. Atmini stāstu vai pasaku nosaukumus;
  2. Sūti pareizās atbildes līdz 31. martam (ieskaitot) uz e-pastu ed@rezeknesnovads.lv vai uz Messenger ED Austrumlatgalē Facebook lapā: facebook.com/EDAustrumlatgale/

Esam sarūpējuši arī balvas, kas ļoti piestāv Eiropas Rakstnieku dienai. Proti, sadarbībā ar www.taiseitslatgola.lv varēsi izvēlēties kādu latgaliešu autoru grāmatu, piemēram, Lauras Melnes un Viviannas Marias Stanislavskas pirmo komiksu latgaliski "Sunāns breiveibā", Anneles Slišānes "Tuoraga stuosti", Valentina Lukaševiča “Casnāgu maizeitis”, kas nupat arī saņēma "Boņuka" balvu vai kādu citu grāmatu, kas pieejama www.taiseitslatgola.lv . Grāmatu saņēmējus izlozēsim aprīļa sākumā. Uzvarētāji grāmatas varēs saņemt Rēzeknes Centrālajā bibliotēkā.

Click to listen highlighted text!