Aicinām piedalīties kopības skrējienā “Saskrienam jaunajā Rēzeknes novadā”

Publicēts: 06.07.2021

Atjaunots: 12.07.2021

Sports

10. jūlijā jau otro gadu notiks Rēzeknes novada Kopības skrējiens. Pērn tika apskriets Rēzeknes novads no ziemeļiem līdz dienvidiem – skrējiens iesākās pie Lubāna, bet noslēdzās Rāznas ezera pakājē – Mākoņkalnā. Šogad skrējiens sāksies četrās dažādās vietās novadā, savukārt kopīgs finišs paredzēts Lakstīgalu salā Viļānos, tā apliecinot savu piederību jaunizveidotajam Rēzeknes novadam.

Kā pirmie jau pulksten 7.10 rītā skrējienā dosies Audriņu sportisti. Izskrienot cauri 12 pagastiem un stafetes karodziņu nododot cits citam, kopā tiks pieveikti 101,5 km. Pulksten 8.00 un 9.10 startēs Sprūževas un Kaunatas sportisti, noskrienot 76.5 km un 83.5 km. Savukārt pulksten 17.30 no Dekšārēm Viļānu virzienā skrējēji mēros 12 km garu posmu. Neilgi pirms 19.00 vakarā visi posmi vienlaicīgi saskries Viļānos. Paredzēts, ka skrējienā piedalīsies aptuveni 300 sportisti, kopīgi pieveicot 273,5 kilometrus.

Katra Rēzeknes novada pagasta līdzdalība paredzēta atbilstoši skrējiena grafikam, laikam un skrējiena posmu sadalījumam. Noslēdzot savu distances posmu, dalībnieki nākamajiem skrējējiem nodos organizatoru sarūpētus karodziņus. Skrējējiem līdzi dosies pavadošais transports ar dzeramo ūdeni un medicīnisko palīdzību.

Skrējienā var piedalīties arī ikviens interesents, izvēloties piemērotāko distances garumu un starta vietu. Lūgums pieteikties savā pagasta pārvaldē.

Vairāk informācijas: Edgars Kļaviņš, sporta klubs “Magnen”, tel.: 29473484

Click to listen highlighted text!