Aicinām piedalīties putnu būrīšu izgatavošanas darbnīcā

30.03.2022

Vide un tūrisms

Turpinot Eiropas Savienības programmas “URBACT” projekta “Volunteering cities+” (Brīvprātīgā darba pilsētas) aktivitātes, sestdien, 16. aprīlī, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Viļānu dabas draugu rodošās pētniecības centrā “Dadzis” (“Mežniecība”, Teveņāni, Viļānu pagasts) notiks putnu būrīšu izgatavošanas darbnīca. Veidosim jaunas mājas mazajiem, spārnotājiem kaimiņiem – strazdiem, zīlītēm, zvirbuļiem un citiem. Pasākums būs viena no “Putnu dienas Viļānos” aktivitātēm, kur paredzētas arī sarunas par putniem ar Valdi Šarovu, izstāde (notiks no 16. aprīļa līdz 29. aprīlim), kā arī viktorīnas par putniem. 

Putnu būrīšu izgatavošanas darbnīcu vadīs Viļānu dabas draugu rodošās pētniecības centra “Dadzis” vadītāja Irina Klimanova. Par putnu būrīšu gatavošanas iemaņām nav jāsatraucas, jo ar vērtīgiem padomiem un pamācībām dalīsies putnu būrīšu izgatavošanas meistari. Pašu rokām darinātos būrīšus būs iespēja izvietot tuvākas apkārtnes kokos vai ari aizvest mājās un pielikt savā pagalmā. 

Dalība putnu būrīšu izgatavošanas darbnīcā ir bez maksas. “Dadzī” būs pieejami nepieciešamie kokmateriāli, naglas, zīmuļi un mērlentes, taču āmuri un darba cimdi gan jāņem līdzi savi.

Aicinām pievienoties viļāniešus, kā arī apkārtējo pagastu iedzīvotājus un iesaistīties gan šajā, gan arī citās brīvprātīgā darba aktivitātēs! 

Vairāk informācijas pa tālruni 26554478 vai rakstot uz e-pastu: Inta.Rimsane@rezeknesnovads.lv.

Click to listen highlighted text!