Aicinām pieteikt pretendentus Rēzeknes novada Atzinības raksta saņemšanai

26.09.2023

Pašvaldība

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos Rēzeknes novada pašvaldība tradicionāli godina novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai.

Rēzeknes novada pašvaldības augstākais apbalvojums – Atzinības raksts – tiks pasniegts vairākās nominācijās:

  • Sabiedriskā aktivitāte;
  • Izglītība, zinātne, sports;
  • Darbs pašvaldībā;
  • Ekonomika un tautsaimniecība;
  • Veselības aprūpe, sociālais darbs;
  • Kultūra.

Šogad pretendentus aicinām pieteikt līdz 16. oktobrim plkst. 16.30 (pieteikuma anketa). Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv.  

Ierosinājumus par Atzinības raksta piešķiršanu ir tiesīgi iesniegt Rēzeknes novada domes deputāti, novada pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības pārvaldes nodaļu vadītāji, pašvaldības iestāžu vadītāji, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļi, Rēzeknes novada iedzīvotāju konsultatīvās padomes.

Šogad tiek plānots, ka Atzinības raksta saņēmēji tiks godināti Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas dienai veltītā  svinīgā pasākumā 17. novembrī Gaigalavas kultūras namā, kur viņiem tiks pasniegts Atzinības raksts un piemiņas monēta.

Sagatavoja: Jūlija Jurāne, Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!