Aicinām pieteikt pretendentus Rēzeknes novada Atzinības raksta saņemšanai

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas svētkos Rēzeknes novada pašvaldība tradicionāli godina novada cilvēkus, kuru profesionalitāte, godprātība, radošums un aktivitāte ir balsts Latvijas valsts izaugsmei un labklājībai. Rēzeknes novada pašvaldības augstākais apbalvojums – Atzinības raksts – tiks pasniegts vairākās nominācijās: Sabiedriskā aktivitāte; Izglītība, zinātne, sports; Darbs pašvaldībā; Ekonomika un tautsaimniecība; Veselības aprūpe, sociālais darbs un Kultūra.

Šogad pretendentus aicinām pieteikt līdz 6. oktobrim pulksten 16.30 (pieteikuma anketa). Pieteikumus sūtīt uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv vai reģistrēt dokumentu vadības sistēmā "Lietvaris".

Ierosinājumus par Atzinības raksta piešķiršanu ir tiesīgi iesniegt Rēzeknes novada domes deputāti, novada pašvaldības izpilddirektors, pašvaldības administrācijas nodaļu vadītāji, pašvaldības iestāžu vadītāji, pašvaldības kapitālsabiedrību valdes locekļi, Rēzeknes novada uzņēmēju konsultatīvā padome un iedzīvotāju konsultatīvās padomes.

Iesniegtos pieteikumus vērtēs ar Rēzeknes novada domes lēmumu izveidotā Apbalvošanas komisija, kuras sastāvā ir Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs, priekšsēdētāja vietnieks, izpilddirektors, domes pastāvīgo komiteju vadītāji un sabiedrisko attiecību speciāliste.

Iepriekš Atzinības raksta saņēmēji tika godināti Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas dienai veltītā svinīgā pasākumā, kur viņiem tika pasniegts Atzinības raksts un piemiņas monēta, savukārt pērn, ievērojot epidemioloģiskos nosacījumus, domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs Atzinības rakstus pasniedza personīgi saņēmēju dzīvesvietā vai darbavietā. Kāda būs Atzinības rakstu pasniegšanas kārtība šajos Valts svētkos, būs atkarīgs no novembrī valstī noteiktajiem pulcēšanās ierobežojumiem.

Rēzeknes novada pašvaldības nolikums "Par apbalvojumiem Rēzeknes novada pašvaldībā"

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste