Aicinām uz Zvejnieksvētkiem Nagļos

25.06.2024

Pagastu ziņas

Lai gan kalendārs vēsta, ka Zvejnieksvētki Latvijā tiek svinēti jūlija otrajā sestdienā, Nagļos šovasar Zvejnieksvētki būs 6. jūlijā.

Visi tiek aicināti jūlija pirmajā sestdienā uz Zvejnieksvētkiem, kur norisināsies gan sportiskas, gan mākslinieciskas aktivitātes visas dienas garumā. Svētku galvenais organizators Raivis Kuševskis norāda, ka būs interesanti visas dienas garumā, jo būs gan makšķerēšana, gan ūdens atrakcijas, gan sporta spēles laukumā. Lai 6. jūlija diena būtu  interesanta un skaista ģimenēm ar bērniem, darbosies gan piepūšamās atrakcijas, gan bezmaksas dīķītis, kur pamakšķerēt. Īpašs pārsteigums mazajiem – bērnu ballīte un burbuļprieki kopā ar Ūdens Laumiņu.

Tradicionāli vakarā notiks zaļumballe! Šovasar zaļumballes muzikanti būs "Gints & Es".

Zvejniekdienu ietvaros ir paredzēts arī tirdziņš. Tirgotāji tiek aicināti pieteikties pie Nagļu pagasta lietvedes Lilijas Čeires tālr. 64644360, e-pasts info@nagli.lv.

Gaidīsim gan tuvus, gan tālus ciemiņus, lai kopā nosvinētu vienīgos Zvejnieksvētkus Latgalē! Uz tikšanos Nagļos! Lai mums visiem skaisti svētki un tiekamies 6. jūlijā!

Informāciju par gaidāmajām vakara norisēm var uzzināt pie – Anna Baleiša, tālr. 26398826.

Sagatavoja Nagļu pagasta tautas nama kultūras pasākumu organizatore Anna Baleiša

Click to listen highlighted text!