Aicinām viļāniešus iesaistīties “Brīvprātīgā darba projektā”

07.03.2022

ES jaunumi

Turpinot Eiropas Savienības programmas “URBACT” projekta “Volunteering cities+” (Brīvprātīgā darba pilsētas) aktivitātes, 9. un 10. martā attālināti Zoom platformā notiks projekta dalībnieku tikšanās. Aicinām pievienoties viļāniešus, kā arī apkārtējo pagastu iedzīvotājus un iesaistīties brīvprātīgā darba aktivitātēs! Pieteikšanās – aizpildot reģistrācijas anketu (zemāk) vai zvanot pa tālruni 26554478, vai rakstot uz e-pastu: Inta.Rimsane@rezeknesnovads.lv.

9. martā pulksten 16.00 tikšanās sāksies ar informēšanu par līdzšinējām projekta norisēm, turpmāko pasākumu plānošana un diskusijas ar dalībniekiem. Pēc tam dabas draugu radošās pētniecības centra “Dadzis” vadītāja Irina Klimanova pastāstīs par sveču liešanu un aicinās vēlāk, individuāli piesakoties, doties uz centru “Dadzis”, lai izlietu savu sveci. Visus nepieciešamos materiālus nodrošinās pasākuma rīkotāji. Jāatgādina, ka sveču liešana bija plānota jau februārī, taču tika pārcelta epidemioloģiskās situācijas dēļ, savukārt šobrīd notiks individuāli vai vienas mājsaimniecības lokā.

Arī 10. martā pulksten 16.00 attālinātās tikšanās sākumā būs diskusijas ar dalībniekiem par turpmākajām aktivitātēm, kā arī plašāka informācija par projekta gaitu. Pēc tam tiešsaistē būs iespēja noklausīties prezentāciju “Drēbēm otrā dzīve”, kur Viļānu kultūras nama vadītāja Margarita Cakula pastāstīs par auduma iepirkšanās maisiņu izgatavošanu. Vēlāk savu auduma maisiņu varēs izgatavot ikviens interesents, iepriekš piesakoties pie kultūras nama vadītājas. Arī šajā aktivitātē visus nepieciešamos materiālus nodrošinās pasākuma rīkotāji.

Reģistrācijas anketa 9. marta pasākumam

Reģistrācijas anketa 10. marta pasākumam

Pieslēgšanās saite Zoom platformā tiks nosūtīta pēc dalībnieka reģistrēšanās.

Vairāk informācijas:
projekta vadītāja Inta Rimšāne, tel.: 26554478, 64607177, e-pasts: Inta.Rimsane

Click to listen highlighted text!