Aizvadītas Rēzeknes novada darbinieku sporta spēles

Feini ziemā Feimaņos! Ar šādu moto noslēdzās Rēzeknes novada darbinieku Ziemas spēles, kuras norisinājās 2. februārī pie Feimaņu kultūras nama. Pasākumā piedalījās 11 komandas no visām novada apvienību pārvaldēm, kopā pulcinot gandrīz 100 dalībniekus. Lai gan sacensību galvenais mērķis bija jautri un aktīvi pavadīt laiku kopā ar saviem kolēģiem, tomēr arī sportiskā interese motivēja komandas uzrādīt labāko rezultātu ikvienā no 11 aktivitātēm.

Siltu viesu uzņemšanu nodrošināja Feimaņu kultūras nama komanda, kuru vadīja Diāna Šmaukstele. Sacensību dalībniekiem bija iespēja sasildīties ar tēju un izgaršot uz ugunskura sarūpēto zupu ar jauno nosaukumu “sāļvira”.

Pirms sacensību uzvarētāju paziņošanas pasākuma dalībnieki bija sagatavojuši prezentācijas par savu komandu. Bija patiess prieks redzēt, ka Rēzeknes novada darbinieki ir ne tikai aktīvi, bet arī ļoti radoši, sagatavojot gan muzikālos priekšnesumus, gan skečus, gan dejas oriģinālajos tērpos.

Apkopojot visus rezultātus tika noskaidrotas 3 veiklākās un atjautīgākās komandas.  Pirmo vietu pārliecinoši ieguva Bērzgales pagasta komanda “Bieržgaļs”. Ar ļoti līdzīgiem rezultātiem, bet ar nelielu pārsvaru otro vietu izcīnīja apvienotā Nautrēnu/Vērēmu/Lendžu komanda “NVL”. Trešo vietu ieguva Mākoņkalna/Griškānu pagastu komanda “Maģi”.

Pasākuma noslēguma daļā notika izloze, kurā tika noskaidrots, ka  nākamās Rēzeknes novada darbinieku “Ziemas sporta spēles 2025.” uzņems Nautrēnu apvienību pārvalde.

Nākamā sportiskā tikšanās reize Rēzeknes novada darbiniekiem būs 23. augustā Dricānos, kur norisināsies tradicionālās vasaras sporta spēles.

Liels paldies Rēzeknes gaļas kombinātam par sagādātajām balvām pasākuma dalībniekiem!

Sagatavoja Aivars Kaupužs, Rēzeknes novada Sporta skolas projektu vadītājs

Click to listen highlighted text!