Aizvadīts mamanet turnīrs “Dāmas var!”

10.05.2023

Sports

Ar tādu nosaukumu 5. maijā mājīgajā Adamovas sporta hallē notika mamanet turnīrs, kurā piedalījās 8 komandas no Rēzeknes novada, Ropažiem, Balviem, Viesītes un Daugavpils.
Komandas tika sadalītas divās grupās. Dāmas spēlēja 2 setus līdz 15 punktiem. Gadījumā, ja bija neizšķirts, tika nolemts, ka tiks izspēlēts pēdējais punkts jeb “zelta punkts”.
No A grupas pusfinālā tika abas Rēzeknes novada komandas – “Bez-Ē 1” un “Ma-Dāmas 1”. B apakšgrupā pirmās divas vietas ieguva “Pērles” ( Viesīte) un “Skabargas” ( Ropaži).
Pirmajā spēlē tikās “”Bez-Ē 1” pret spēcīgo Ropažu komandu, kas pēdējā LTSA rīkotajā Latvijas čempionātā ieguva 3. vietu. Parādot ļoti labu spēli, tomēr Rēzeknes novada komanda piekāpās “Skabargām” 2-0. Atmiņā palika mūsu spēlētājas Agneses Kļaviņas spēcīgie, jaudīgie uzbrukumi, ar kuriem tika saārdīta “Skabargas” aizsardzība.
Otrajā pusfinālā “Ma –Dāmas 1” spēlēja pret “Pērlēm”. Stipras serves, labs uzbrukums, teicama aizsardzība – šīs bija lietas, kas veidoja pārliecinošo uzvaru pār Viesītes komandu.

3. vietu ieguva “Bez-Ē 1” komanda, kas interesantā mačā uzvarēja “Pērles”.
Finālspēle kā īsts saldais ēdiens norisinājās starp “Ma-Dāmas 1”un “Skabargām”. Pirmo setu uzvarēja Rēzeknes novada spēlētājas. Otrajā tika piedzīvots zaudējums. Visu izšķīra “zelta punkts”. Šoreiz veiksmīgākas izrādījās mūsu meitenes!
“Ma- Dāmas 1” komandu pārstāvēja Zane Buharina, Guna Zenčenko, Ilona Vorobjova, Marija Petrova, Nadzežda Trušele, Līga Springa, treneris Oskars Krukovskis.
Turnīru “Dāmas var!” organizēja SK “LATGOLYS VONOGI” sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.