Aktualitātes “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana” projektā

Projekti

27.01.2023. Rēzeknes novada pašvaldība izsludināja atklātu konkursu “Rēzeknes novada pašvaldības ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi” (identifikācijas Nr. RNP 2023/2) un drīz, tas ir 6. martā, ir plānota šī izsludinātā konkursa piedāvājumu atvēršana. Ceram, ka pēc šī datuma varēsim uzsākt projekta “Lendžu administratīvās ēkas, t. sk., kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšana” nr. 4.2.2.0/21/A/032 īstenošanu.

Projekta mērķis ir samazināt primāras enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu Lendžu administratīvajā, t. sk., kultūras nama ēkā.

Projekta kopējais budžets ir 176 601,72 EUR, un tajā paredzēti šādi būvdarbi, saskaņā ar energosertifikātu:

• ārsienu siltināšana, t. sk., cokolstāva ārsienu siltināšana, kā arī logu un durvju ailas,
  • pamatu siltināšana,
  • energopārvaldība un datu monitorings,
  • ventilācijas sistēmas uzlabojumi.

Aicinām būvniekus ņemt aktīvu dalību un iesniegt konkursā savus piedāvājumus, lai  pašvaldība varētu minēto projektu sekmīgi īstenot noteiktajos termiņos.

Projektu plānots īstenot līdz 2023. gada beigām.

Informāciju sagatavoja:
Projekta vadītāja Inga Zapāne

“Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai”.