Ārkārtējās situācijas laikā Rēzeknes novada pašvaldības iestādes strādās attālināti

Publicēts: 12.10.2021

Atjaunots: 20.10.2021

Pašvaldības paziņojumi

No 11. oktobra Latvijā stājās spēkā ārkārtējā situācija, kuras mērķis ir apstādināt ļoti straujo Covid-19 vīrusa izplatību, nepārslogot veselības aprūpes sistēmu un glābt iespējami vairāk cilvēku dzīvības. Covid-19 gadījumu lielais skaits pēdējās dienās, zemā vakcinācijas aptvere, slimnīcu pārslodze un epidemioloģijas ekspertu prognozes liek valdībai nekavējoties pieņemt lēmumu par stingriem drošības pasākumiem visā Latvijas teritorijā.

Ievērojot MK noteikumus, no 11. oktobra arī Rēzeknes novada pašvaldības iestādes iespēju robežās strādās attālināti. Pašvaldībai adresētus sūtījumus var atstāt pastkastītē pie ārdurvīm. Ja nepieciešama tikšanās klātienē, to jāpiesaka, zvanot vai rakstot e-pasta vēstuli attiecīgajam speciālistam. Jautājumu gadījumā, pagastu iedzīvotāji aicināti zvanīt uz savu pagasta pārvaldi.

  • Jautājumi par izglītības iestāžu (skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu) darbību – Guntars Skudra, tel. 29495624;
  • Jautājumi par sociālo darbu – Silvija Strankale, tel. 20223392;
  • Dricānu apvienības pārvaldes vadītājs Andrejs Tārauds – tel. 29388271;
  • Kaunatas apvienības pārvaldes vadītājs Jānis Aleksāns, tel. 26451063;
  • Maltas apvienības pārvaldes vadītājs Edgars Blinovs, tel. 26128599;
  • Nautrēnu apvienības pārvaldes vadītāja Līvija Plavinska, tel. 29468107;
  • Viļānu apvienības pārvaldes vadītājs Ivars Ikaunieks, tel. 29285545.

Jāatgādina, ka Valsts kanceleja sadarbībā ar nozaru ministrijām ir izveidojusi pašu būtiskāko drošības pasākumu kopsavilkumu, kas būs spēkā ārkārtējās situācijas laikā. Detalizētāka informācija par drošības pasākumiem un ierobežojumiem aizvien meklējama Ministru kabineta rīkojumā Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.
 

Aicinām stingri ievērot drošības pasākumu un laipni mudināt to darīt arī līdzcilvēkus!

Click to listen highlighted text!