Rēzeknes novadā piemin Otrā pasaules kara upurus

Visā pasaulē 8. maijā atzīmē Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienu. Arī Rēzeknes novadā, pieminot Otrā pasaules kara upurus, domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška un Kultūras nodaļas vadītāja Ināra Pleikšne nolika ziedus pie pieminekļa "Māte ābele" Ančupānu memoriālā, savukārt Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Bindemanis nolika ziedus piemiņas vietās Audriņos, Ančupānu memoriālā un tirgus laukumā Rēzeknē, kur 1942.gada janvārī tika publiski nošauti Audriņu ciema iedzīvotāji.

Sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī, šogad publiskie pasākumi netika organizēti, iedzīvotāji tika aicināti individuāli nolikt ziedus piemiņas vietās, godinot kara upuru piemiņu.

Tamāra Smirnova, Audriņu pagasta kultūras nama vadītāja