Autoceļu pārbūves būvprojektu izstrāde un autoruzraudzības veikšana būvdarbu laikā, 2.kārta

Ar iepirkumu komisijas 2016. gada 7. marta lēmumu iepirkuma procedūra pārtraukta, pamatojoties uz nolikuma 4.6.3.apakšpunktu, jo iesniegts tikai viens piedāvājums.
Iepirkuma identifikācijas nr.: RNP 2016/2
Piedāvājuma iesniegšanas termiņš: 04.03.2016. līdz plkst. 10.00
Pasūtītāja nosaukums: Rēzeknes novada pašvaldība
Iepirkuma priekšmets: autoceļu pārbūves būvprojektu izstrāde un autoruzraudzības veikšana būvdarbu laikā, 2.kārta
Piedāvājumu iesniegšanas vieta: Rēzeknes novada pašvaldība, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzekne, LV-4601
Kontaktpersona: Alberts Kindzulis tel.64607170, e-pasts: alberts.kindzulis@rezeknesnovads.lv

Iepirkuma nolikums
Atbilde uz jautājumu

Sakarā ar konstatēto drukas kļūdu, ar iepirkumu komisijas lēmumu 2016. gada 27. janvārī iepirkuma procedūras nolikumā ir veikti sekojošie GROZĪJUMI: nolikuma 3.2.3.apakšpunktā pēc vārdiem „katrā attiecīgajā finanšu gadā” vārdi un skaitlis „kas vismaz 3 (trīs) reizes pārsniedz piedāvāto līguma cenu” aizstāti ar vārdiem un skaitli „kas vismaz 2 (divas) reizes pārsniedz piedāvāto līguma cenu”.