Bērzgaliete Regīna Ločmele Ukrainas atbalstam dāvina 50 zeķu pārus

Bērzgaliete Regīna Ločmele pirmā atsaucās Rēzeknes novada pašvaldības aicinājumam ziedot karā cietušajiem Ukrainas iedzīvotājiem, kuri ir zaudējuši visu. Regīna piezvanīja, tiklīdz bija izlasījusi ziņu pastkastītē saņemtajā izdevumā “Bērzgales Ziņas”. Regīna, līdz ar vēlējumu Ukrainai uzvarēt karā, sūta 50 pārus pašas adītu vilnas zeķu.

Regīna Ločmele ir mājsaimniece, II grupas invalīde, kura pārcietusi divas operācijas. Laiku īsinādama, Regīna ada – gan pēc operācijām, kad nedrīkstēja un nevarēja kustēties, gan garajos ziemas vakaros, skatoties televīziju. Pavasarī un vasarā mazāk sanāk adīt, jo gaida āra darbi – mazdārziņš, kur tiek audzēti dārzeņi un zemenes pašu iztikšanai, kā arī puķes sirds priekam. Kā pati saka: “Adīšana ir kā “semuškas”, kā sēdēšana sociālajos tīklos – ka iesāki, nevari beigt. Ja nu vienīgi dzija beidzas, bet tad atkal turpini adīt, līdz ko sagādāta dzija.”

Kā stāsta adītāja, vienā nedēļā var izadīt divus līdz trīs pārus zeķu. Regīnas kundze zeķes adīja ar domu, ka gan jau noderēs, nebūt nebija plānots šādam mērķim, bet, tikko izlasījusi ziņu, viņa ar prieku atdeva savus adījumus. 

Tagad atkal kāds brītiņš paies, kamēr sanāks brauciens uz pilsētu, – tad iegādāsies dziju un sāks to pūra lādi pildīt no jauna, ar domu – gan jau noderēs.

Un vēl Regīna  nu jau divus mēnešus ir vecvecmāmiņas godā. Apsveicam! Lai mazā Kerija aug liela zem mierīgām, saulainām debesīm!

Daila Ekimāne,
Bērzgales kultūras nama vadītāja

Click to listen highlighted text!