Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs „Vecružina” aicina darbā santehniķi

Prasības:

  • vidējā profesionālā izglītība vai pabeigti santehniķa kursi;
  • valsts valodas zināšanas;
  • iepriekšēja darba pieredze santehnikas, ūdensapgādes, kanalizācijas tīklu cauruļvadu montāžā, apkopē un remontā;
  • prasme veikt citus remontdarbus, ēku un teritorijas apsaimniekošanā.

Pienākumi:

  • veikt santehnikas u.c. remontdarbus, tehnisko apkopi;
  • veikt citus līdzīga satura uzdevumus.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas.

Darba līgums uz nenoteiktu laiku.
Normālais darba laiks.

Darba vieta: Daudzfunkcionālais sociālo pakalpojumu centrs “Vecružina”, Ezera iela 23A, Vecružina, Silmalas pagasts, Rēzeknes novads, LV- 4636.

CV ar norādi ,,Santehniķis”, lūdzam sūtīt uz e-pastu: vecruzinacentrs@rezeknesnovads.lv

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz interviju!

Alga bruto 660 EUR
Aktuāla līdz 2023. gada 30. novembrim.

Click to listen highlighted text!