Domnīca “Kā kopā varam stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Latgalē?” Lūznavas muižā

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija kopā ar Latgales plānošanas reģionu un Lūznavas muižu 24. martā plkst. 14.00 – 16.00 ielūdz interesentus piedalīties domnīcā “Kā kopā varam stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību Latgalē?”

Domnīcā tiks pulcēti Latgales reģiona viedokļu līderi, uzņēmēji, dažādu organizāciju un pašvaldību pārstāvji, kam ir vēlēšanās, iespēja un resursi stiprināt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību reģionā, kā arī pašus sociālos uzņēmējus.

Domnīcas mēŗkis ir saprast katras iesaistītās puses lomu un sagatavot konkrētus rīcību plānus (darbības šeit un tagad, nevis nākotnes vīzijas), lai stiprinātu un attīstītu sociālo uzņēmējdarbību Latgales reģionā.

Lūgums dalībniekiem – lai sarunas un kopīgais darbs mums veiktos maksimāli produktīvi, aicinām pirms pasākuma iepazīties ar Latgales uzņēmējdarbības ekosistēmas karti (pielikumā) un izzināt sociālās uzņēmējdarbības tēmu plašāk:

Click to listen highlighted text!