Erudicejis spēle “Nu troki gudrys!” Rogovkā

05.03.2024

Pagastu ziņas

Jau ūtrū reizi Nautrānu sporta hallē – KN 16. martā plkst. 11.00 nūtiks erudicejis spēle “Nu troki gudrys!”.

Spēlē var pīsadaleit sevkura komanda, kurā daleibnīku skaits ir nu 2 (divi) leidz 6 (seši). Kotrys daleibnīks dreikst startēt tikai vīnys komandys sastuovā. Spēlē var pīsadaleit tikai tī daleibnīki, kuri ir dasasacejuši.

Spēlē byus vareiba  puorbaudeit sovys zynuošonys i erudiceju par Latveju, Latgolu i Nautrānu pogostu!

Nasabeist, ka kaut kū nazynuosi, golvonīs - cik daudz tu izzynuosi! Dasasaceit daleibai ir vareiba, rokstūt iz e-postu inga.vigule@rezeknesnovads.lv voi sasazynojūt telefoniski, zvonūt iz mob. 28335357 (Ingai) ci mob. 20260033 (Martai). Dasacejumā juonūruoda daleibnīku skaits i komandys nūsaukums. Gaidoms ari keids muzykals puorsteigums! Daleiba spēlē ir bez moksys i bez vacuma īrūbežuojumim.

Iz sasatikšonu!

Inga Vigule, Nautrānu apvīneibys kulturys pasuokumu organizatoru vadeituoja

Click to listen highlighted text!