Ģimeņu sporta svētki – 2022 Viļānos

21. maijā Viļānu pilsētas kultūras namā norisinājās Viļānu ĢIMEŅU SPORTA SVĒTKI 2022, kuros šogad piedalījās 11 ģimenes no Viļāniem un Rēzeknes.

Šogad svētkus neplānoti koriģēja laika apstākļi, jo sākotnēji svētku norises vieta bija plānota Viļānu pilsētas stadionā. Šogad arī formāts svētkiem bija cits, proti, nevis sacensības ar laika limitiem, bet ģimenes kopā būšanas diena. Katrai ģimenei bija jāpilda desmit aktivitātes, pēc kuru izpildes kāds no ģimenes locekļiem uz aktivitāšu kartiņas līmēja uzlīmi par aktivitātes izpildi.

Pasākuma dalībnieki varēja piedalīties aktivitātēs: “Domino”, “Makšķerēšana”, “Labirints”, “Minjoni”, “Katapulta”, “Vilcējs”, “Tetris”, “Lec, skrien, met”, “Ģimenes tilts”, bet vislielākās ovācijas un spraigas cīņas norisinājās pie aktivitātes “Jenga”, kur ģimenes izteica vēlmi šajā spēlē izveidot pilsētas čempionātu.

Pasākuma laikā ģimenēm bija iespēja arī apmeklēt fizioterapeitu Māri Klauču, kurš bija sagatavojis gan fiziskas aktivitātes ģimenēm, gan atbildēja arī uz uzdotajiem jautājumiem un pasākuma beigās ģimenēm pasniedza balvas. Savukārt uztura speciāliste Olga Treikule bija pagatavojusi veselīgas uzkodas, kā arī ģimenēm bija iespēja pašām pagatavot sev veselīgu maltīti un saņemt atbildes uz jautājumiem par veselīgu uzturu. 

Visas ģimenes par piedalīšanos pasākumā saņēma pateicības rakstus, kausus un dāvanas no pasākuma atbalstītājiem. 

Viļānu Sporta skola izsaka lielu pateicību pasākuma organizēšanā: Viļānu kultūras nama vadītājai Margaritai Cakulai, Handmade by GuRu (Gunita Fjodorova), Ilgai Morozovai, biedrības „Rēzeknes Māmiņu klubs” valdes priekšsēdētājai Olgai Strodei, “Milzu dārza spēles”, Viļānu Sporta skolas un Viļānu KN tehniskajam personālam.

 

Click to listen highlighted text!