Gunāra Igauņa vietā deputātu rindās stājās Rita Tērauda

7. oktobra Rēzeknes novada domes sēdē deputāts Gunārs Igaunis ("Jaunā Vienotība", Kustība "PAR", Latgales partija) nolika deputāta pilnvaras. Atbilstoši likumam, ja deputāts ir nolicis savu mandātu, tad viņa vietā stājas nākamais visvairāk balsu saņēmušais deputāts no tā paša pārstāvētā saraksta. Pēc Rēzeknes novada domes vēlēšanu protokola rezultātiem, deputāta Gunāra Igauņa vietā tika uzaicināta Rita Tērauda, kura piekrita uzņemties pienākumus. Kā paredz likumdošana, pilnvaras stājas spēkā pirmajā kārtējā domes sēdē, uz kuru ierodas uzaicinātais deputāts. Līdz ar to Ritas Tēraudas pilnvaras stājās spēkā 21. oktobrī.

“Zinot Ritas uzcītību un mērķtiecību gan privātajā biznesā, gan sabiedriskajās aktivitātēs un nevalstiskajās organizācijās, esam pārliecināti, ka jūsu devumus būs ļoti noderīgs visam Rēzeknes novadam,” sveicot Ritu Tēraudu ar stāšanos amatā, panākumus un izdošanos vēlēja deputāti un domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Click to listen highlighted text!