Elektroautobusa iegāde Rēzeknes novada pašvaldībā

Projekta numurs:

Nr. 3.1.1.6.i.0/1/23/A/CFLA/002

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir uzlabot Rēzeknes novada pašvaldības funkciju īstenošanu un sniegtos pakalpojumus, uzlabojot izglītojamo mobilitāti un izglītības iestāžu tikla sasniedzamību, iegādājoties bezemisiju transportlīdzekli izglītojamo pārvadājumu veikšanai Viļānu apvienības pārvaldē, tādējādi veicinot publiskā sektora transporta zaļināšanu.

Projekta īstenošanas laiks:

30 mēneši no 2023. gada 2. maija

Finansējums:

Projekta kopējais budžets ir 806 659,00 EUR, no kura Atveseļošanas fonda finansējums ir 666 660,00 EUR, pašvaldības līdzfinansējums – 139 999,00 EUR.

Galvenās projekta aktivitātes:

Projekta plānots iegādāties vienu jaunu elektroautobusu Rēzeknes novada pašvaldības Viļānu apvienības pārvaldes skolēnu pārvadājumu veikšanai.
Projektā tiks veikti arī elektroautobusa uzlādes punkta jeb stacijas būvdarbi Viļānos atbilstoši būvprojekta tehniskajam risinājumam. Būvdarbu ietvaros paredzēti autobusa uzlādes punkta jeb stacijas piegādes un uzstādīšanas darbi, stāvlaukuma un piebraucamo ceļu ierīkošana, pamatu, nožogojuma izbūve, teritorijas labiekārtošana, videonovērošanas, monitoringa un apsardzes sistēmas izbūve, elektroapgādes pieslēguma, apgaismojuma un vadības ierīkošana.

Kontaktpersona:

Projektu vadītāja Brigita Arbidāne,