Izbraukuma vakcinācija Rikavā, Vērēmos un Mākoņkalnā

Lai iespēja saņemt vakcīnu pret saslimstību ar Covid-19 būtu pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām, Nacionālais veselības dienests sadarbībā ar Rēzeknes slimnīcu šoruden rīko izbraukuma vakcināciju Rēzeknes novada pagastos. 

  • Ceturtdien, 23. septembrī, pl. 10.00 Rikavas kultūras namā (Jaunības iela 10, Rikava, vairāk informācijas pa tālruni: 29451832);
  • Sestdien, 25. septembrī, pl. 10.00 Vērēmu pagasta tautas namā, Miķeļdienas gadatirgus laikā (J. Zvīdra iela 4, Sondori, Vērēmu pagasts, vairāk informācijas pa tālruni: 28378899);
  • Sestdien, 2. oktobrī, pl. 10.00 Mākoņkalna tautas namā, Miķeļdienas gadatirgus laikā (Līgo iela 1, Lipuški, Mākoņkalna pagasts, vairāk informācijas pa tālruni: 64646741).

Tehnisku iemeslu dēļ 23. septembrī atcelta iepriekš paredzētā izbraukuma vakcinācija Viļānos!  Viļānu apvienības pārvalde nodrošinās transportu, lai 23. septembrī plkst. 12.00 nogādātu vakcinēties gribētājus tuvākajā izbraukuma vakcinācijas punktā Rikavas kultūras namā. Pieteikšanās pa tālruni 64628033.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšēja pieraksta (dzīvās rindas kārtībā). Uz vakcināciju aicināti arī apkārtējo pagastu iedzīvotāji. Ja nepieciešams transports, lūgums sazināties ar tuvāko pagasta pārvaldi.

Vakcinācija notiks ar  “Johnson & Johnson” meitas uzņēmuma vakcīnu Janssen, kurai nepieciešama tikai viena vakcīnas deva.

Uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte) un potēšanas pase (ja tāda ir).

Click to listen highlighted text!