Izsludināts Rēzeknes novada Radošo darbu konkurss 2023

05.06.2023

Kultūra

Lai veicinātu formas un satura ziņā daudzveidīgu mākslas un kultūras jaunradi Rēzeknes novadā, Kultūras un tūrisma pārvalde organizē Radošo darbu konkursu.

 Konkursa virsmērķis ir veicināt kultūras, un mākslas jaunradi, kas ir pieejama, daudzveidīga un inovatīva, veicināt līdzsvarotu kultūras un mākslas vērtību nozīmību un kultūras mantojuma saglabāšanu saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām, kā arī veicināt iedzīvotāju radošumu un līdzdalību Latvijas un Rēzeknes novada kultūrtelpas veidošanā.

Radošo darbu konkursā 2022. gadā atbalstīti tādi projekti kā:

  • Biedrības ESTO projekts “Radošās meistarklases” Lūznavas muižas Mākslas piknikā;
  • Pītera Dauguļa projekts “Kadriļu aranžējumi”;
  • RNP Nautrēnu apvienības pārvaldes struktūrvienības “Bērzgales pagasta pārvalde” projekts “Bērzgalē bērziem būt”;
  • Biedrības "VEČERINKA" projekts “Rēzeknes novadā DEJO”;
  • RNP Maltas apvienības pārvaldes struktūrvienības “Ozolaines pagasta pārvalde” projekts “Simpozijs “Tiekamies Pleikšņos””.

Šī gada Radošo darbu konkursa kopējais pieejamais finansējums ir EUR 4000 (četri tūkstoši euro).

Pieteikumus jāiesniedz, sūtot to uz elektroniskā pasta adresi ktp@rezeknesnovads.lv, nogādājot Rēzeknes novada pašvaldības Centrālajā pārvaldē vai nosūtot ar pasta starpniecību (adrese: Rēzeknes novada dome, Atbrīvošanas aleja 95A, Rēzekne, LV-4601) ar norādi “Radošo darbu konkursam” līdz 2023. gada 5. jūlija plkst. 16.00.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītājas vietniece Agnese Lukjanova, tālr. 28398367, e-pasts agnese.lukjanova@rezeknesnovads.lv vai ktp@rezeknesnovads.lv.

Click to listen highlighted text!