Izvērtēti konkursam “Rēzeknes novada uzņēmums 2017″ pieteiktie pretendenti

Jau sesto gadu Rēzeknes novada pašvaldība rīko konkursu „Rēzeknes novada uzņēmums”. Šogad konkursam tika pieteikti 23 pretendenti astoņās nominācijās: "Gada uzņēmums", "Gada inovatīvu produktu/pakalpojumu ieviesējs", "Gada uzņēmums - novada VIP (vietējās identitātes produkts)", "Gada jaunais uzņēmums", "Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs", "Gada mājražotājs", "Gada amatnieks", "Gada ģimenes uzņēmums". Trīs pretendenti atteicās no dalības konkursā, savukārt trīs pretendenti - biedrības - tika izslēgti no vērtēšanas kā neatbilstoši konkursa nolikumam, līdz ar to konkursa komisija izvērtēja 17 pretendentus.

Šogad visvairāk pretendentu, kā parasti, bija pieteikti nominācijā "Gada uzņēmums", kā arī nominācijā “Gada ģimenes uzņēmums”, kas ieviesta tikai otro gadu.

Gada nogalē konkursa vērtēšanas komisija apbraukāja pieteiktos pretendentus, lai izvērtētu uzņēmumu darbību, investīciju piesaisti, jaunu darbavietu radīšanu, ražoto produktu vai pakalpojumu kvalitāti, oriģinalitāti, vides sakoptību un citus aspektus. Konkursa vērtēšanas komisijas darbu vadīja Rēzeknes novada pašvaldības Tautsaimniecības attīstības jautājumu pastāvīgās komitejas priekšsēdētājs Staņislavs Šķesters. Vērtēšanas komisijā darbojas arī Rēzeknes novada pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška, Attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Anna Jaudzema, Rēzeknes Tehnoloģiju Akadēmijas pārstāve Iveta Mietule, Rēzeknes novada domes deputāts Frīdis Zenčenko, Audriņu pagasta pārvaldes vadītājs Einārs Aleksandrs Bindemanis un Feimaņu pagasta pārvaldes vadītāja Anita Verčinska. Vērtēšanas komisijas darbu koordinēja un protokolēja Rēzeknes novada pašvaldības nodibinājuma LEARN vecākā konsultante Daina Butlere.

Kā ierasts, uzvarētāju vārdi tiks atklāti vien 2018. gada 19. martā, Jāzepa dienā, kad Latgales vēstniecībā “GORS” notiks “Rēzeknes novada Uzņēmēju diena” un svinīga balvu pasniegšanas ceremonija. Līdz tam piedāvājam iepazīt konkursā pieteiktos uzņēmējus.

Dainas Butleres teksti
Annas Rancānes un Diānas Seleckas foto

Konkursam „Rēzeknes novada uzņēmums 2017” izvirzītie pretendenti:

Gada inovatīvu produktu/pakalpojumu ieviesējs

Gada uzņēmums

Gada uzņēmums - novada VIP (vietējās identitātes produkts)

Gada jaunais uzņēmums

Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs

Gada mājražotājs

Gada amatnieks

Gada ģimenes uzņēmums

Click to listen highlighted text!