Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa rezultāti

16.01.2023

Projekti

Noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības un sporta pārvaldes izsludinātais konkurss par līdzfinansējuma piešķiršanu biedrībām un nodibinājumiem jaunatnes iniciatīvu projektiem. Kopumā tika iesniegti 8 projektu pieteikumi, no kuriem 4 aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 3845 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana (orientēšanās aktivitātes, airsoft spēlēs apguve, ziemas festivāls, ziemas pārgājiens, āra izzinošas un sportiskas aktivitātes ziemā, slēpošanas popularizēšana) aktīvā atpūta Rēzeknes novadā un jauniešu komunikācijas prasmju uzlabošana.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti līdz 2023. gada 1. jūlijam.

Konkursa rezultāti
Aivars Mežatučs,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Click to listen highlighted text!