Jaunieti, maini dzīvi, piedalies projektā “PROTI un DARI!”

29.05.2018

Jauniešiem

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, neapgūsti arodu pie amata meistara un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, piesakies atbalstam projektā “PROTI un DARI!”.
Rēzeknes novada pašvaldība ir veiksmīgi sadarbojusies ar Jaunatnes Starptautisko programmas aģentūru un ir iesaistījuši projektā vairāk nekā 80 jauniešus. Rēzeknes novada pašvaldība uzrunā NEET jauniešus un iesaka piedalīties projektā “PROTI un DARI!”.
Katru jaunieti ikdienas gaitās atbalstīs programmas vadītāji un mentori – izglītības un jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu biedrību pārstāvji, dažādu izglītības iestāžu darbinieki, karjeras konsultanti un citu jomu un nozaru pārstāvji un speciālisti. Tas nozīmē, ka katrs jaunietis varēs ne tikai līdzdarboties ar interesantiem un daudzveidīgiem cilvēkiem, bet arī pārņemt pieredzi un sev vērtīgas zināšanas turpmākajiem dzīves panākumiem. Aicinām ikvienu nodot šo ziņu jauniešiem, kuri var piedalīties projektā, tādējādi palīdzot viņiem spert pirmo soli un mainīt savu dzīvi.
Vairāk informācijas par projektu “PROTI un DARI!” var atrast šeit - http://jaunatne.gov.lv/lv/jauniesu-garantija/par-projektu-proti-un-dari
Projekts tiks īstenots līdz 2018. gada rudenim, tāpēc vēl nav par vēlu iesaistīties! Lai pieteiktos projektam vai iegūtu papildus informāciju, raksti uz e-pastu gunita.veismane@saskarsme.lv vai zvani pa tālruni 20214720 (Gunita Veismane).
 

Click to listen highlighted text!