Jaunos un topošos vecākus izglītos par bērna zīdīšanu

Pirmajā dzīvības gadā jaundzimušajam bērnam nav labākas barības par mātes pienu, tāpēc topošie un jaunie vecāki, vecvecāki, visi interesenti tiek aicināti uz bezmaksas semināru „Bērna zīdīšana – teorija un prakse”. Seminārs notiks 8. jūlijā, 12:00 – 14:00, Rēzeknē, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”, Rēzeknes Māmiņu kluba telpā 1.9).  Semināru vadīs sertificēta zīdīšanas konsultante Anita Baltalksne
Semināra laikā būs iekļauta gan teorētiskā informācija, gan praktiski padomi par zīdīšanas sākšanu, kā noteikt vai bērniņam pietiek piena, kā rīkoties, ja tas pietrūkst, kādas grūtības var rasties ēdinot bērnu ar krūti un kā tās novērst, kā beigt bērna zīdīšanu un citas tēmas. Topošās un jaunās mammas varēs apgūt zīdīšanas pozas, kā arī iepazīties ar zīdīšanas palīglīdzekļiem. Laiks tiks atvēlēts arī diskusijai un savstarpējai pieredzes apmaiņai.
„Lai grūtību brīdī mammai ir zināšanas, kurās rast atbildes, un blakus ir zīdīšanas jautājumos zinošs bērniņa tētis, kurš savai sievietei un bērna mammai var sniegt atbalstu. Tāpēc uz nodarbībām aicināti arī tēti,” uzskata portāla mammamuntetiem.lv vadītāja I. Akmentiņa-Smildziņa.
Anita Baltalksne
tālr. 26633854, e-pasts: anita_baltalksne@inbox.lv
Vairāk informācijas: www.zidit.lv

Click to listen highlighted text!