Kaunatas apvienības pārvalde aicina darbā bibliotēkas vadītāju Kaunatas pagasta Dubuļos

Kaunatas apvienības pārvalde uz nenoteiktu laiku aicina darbā Kaunatas pagasta 2. bibliotēkas vadītāju (ar kultūras un radošās darbības organizēšanas pienākumiem) Dubuļu ciemā.

Galvenie amata pienākumi:

  • darbs ar bibliotēkas krājumu: grāmatu fonda un periodikas uzskaite, grāmatošana, norakstīšana;
  • iestādes arhīva dokumentācijas kārtošana;
  • apmeklētāju apkalpošana;
  • darbs ar elektronisko katalogu.
  • kultūras un radošās darbības organizēšana ciemā:
  • plānot kultūras un radošā darba saimniecisko un finansiālo darbību;
  • sadarbībā ar Kaunatas TN organizēt lielāku valsts un tradicionālo svētku norisi;
  • dokumentēt kultūras radošo un saimniecisko darbību;
  • vadīt iedzīvotāju radošās izpausmes darbību.

Prasības:

  • atbilstošā izglītība vai darba pieredze tiks uzskatīta par prioritāti;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas valsts valodas un krievu valodas zināšanas;
  • prasme strādāt ar informācijas tehnoloģijām un biroja tehniku;
  • spēja organizēt darbu patstāvīgi un strādāt kolektīvā;
  • izpratne par bibliotēkas, kā iestādes, darba organizāciju, kultūras norises darba organizāciju un atbilstošās dokumentācijas kārtošanu.

Piedāvājam:

  • sociālās garantijas;
  • atalgojums atbilstoši Kaunatas apvienības pārvaldes apstiprinātam štatu sarakstam par 0,75 darba slodzes bibliotēkas vadītājam EUR 402,00 un par 0,25 darba slodzes radošās darbības organizēšanu EUR 125,00.

Savas darbības aprakstu (CV), izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi  „Konkursam uz Dubuļu bibliotēkas vadītāja amatu” līdz 2022.gada 31. marta plkst. 16.30 aicinām sūtīt uz e-pastu info@kaunata.lv vai iesniegt personīgi Kaunatas pagasta pārvaldes lietvedībā vai pa pastu uz adresi: Rāznas iela 38, Kaunata, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads, LV-4622.

Tālrunis uzziņām: 64667000, mob. 29224840.

Plānotais darba uzsākšanas laiks: 2022.gada aprīlis - maijs.

Click to listen highlighted text!