Kaunatas apvienības pārvalde iegādājās tehniskos līdzekļus zivju resursu aizsardzības pasākumu nodrošināšanai

Vide

Atklātā projekta iesniegumu konkursa Valsts Zivju fonda padomes 2022.gada 5. oktobrī trešās kārtas izsludinātajā Zivju fonda pasākuma “Zivju resursu aizsardzības pasākumi, ko veic valsts iestādes vai pašvaldības, kuru kompetencē ir zivju resursu aizsardzība” tika atbalstīts projekts Nr.22-00-S0ZF03-000025 “Tehnisko līdzekļu iegāde zivju resursu aizsardzības pasākumu nodrošināšanai Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvaldes iekšējiem ūdeņiem”.

Projekta ietvaros tika iegādāta “Airu laiva ar aprīkojumu”, “Laivas elektriskais dzinējs”, “Laivas akumulatori 2 gabali”, “Akumulatoru lādētājs” par kopējo summu 8072.84 EUR, no tās saņemts Valsts zivju fonda atbalsts 7872.84 EUR un 200.00 EUR Mākoņkalna pagasta pārvaldes līdzfinansējums. Projekta ietvaros tehniskie līdzekļi tika iegādāti no SIA “Latrex”.

Projekta mērķis ir nodrošināt Rēzeknes novada pašvaldības Kaunatas apvienības pārvaldes zivju resursu racionālu apsaimniekošanu, veikt zivju resursu aizsardzības pasākumus, kontroles efektivitātes paaugstināšanu ūdens sanitārā stāvokļa uzraudzībai un iekšējo ūdeņu vides stāvokļa kontroli.

Informāciju sagatavoja: Regīna Trūle,

Kaunatas apvienības pārvaldes projektu koordinatore

tel.64667002,

e-pasts: regina.trule@kaunata.lv