Kaunatas pagasta pārvalde aicina darbā tautas nama vadītāju

22.02.2021

Kultūra

Tiek izsludināts atklātais konkurss uz vakanto Kaunatas pagasta tautas nama vadītāja amatu. Amata pretendentam ir vēlamā speciālā izglītība kultūras vadības vai mākslas specialitātē, darba pieredze atbilstošā valsts vai pašvaldības institūcijā vismaz 2 gadi, valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, kā arī vēlamas vienas svešvalodas zināšanas.

Pretendentam nepieciešamas zināšanas un prasmes: gada budžeta un gada pasākumu plāna sastādīšana, patstāvīgā darba organizēšana un darbs komandā, radošās un saimnieciskās darbības dokumentēšana, sadarbība kultūras jomas projektu realizācijā, pašdarbības kolektīvu un pulciņu darbības organizēšana un nodrošināšana, pakalpojuma pieejamības veicināšana apmeklētājiem, pagasta kultūras norišu plānot un organizēšana, kultūras vērtību saglabāšanas veicināšana, labas komunikācijas un sadarbības spējas, iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku, organizatoriskās un publiskās uzstāšanās prasmes, spēja orientēties pienākumu veikšanai nepieciešamos normatīvajos dokumentos.

Pamatdarba atalgojums EUR 600,00, amata apraksts – atrodams šeit.

Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli, izglītību un darba pieredzi apliecinošu dokumentu kopijas un pieteikuma anketu ar norādi „TN vadītāja  amata konkursam” līdz 2021. gada 31. martam plkst.16.00 jānosūta uz e-pastu: info@kaunata.lv vai pa pastu: Rāznas iela 38, Kaunata, Kaunatas pag., Rēzeknes nov., LV-4622. Kontaktinformācija 64667000 vai mob. 29224840. Kandidātu izvērtēšana tiek uzsākta ne vēlāk kā 3 (trīs) dienas pēc dokumentu iesniegšanas termiņa beigām.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtē pretendentu iesniegtos dokumentus. Uz otro kārtu – pretendentu teorētisko un praktisko zināšanu pārbaudi un darba interviju, tiek uzaicināti tie pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām.

Darba uzsākšana plānota pēc valstī noteikto ierobežojumu kultūras iestādēm atcelšanas.