Kultūras un tūrisma pārvalde aicina darbā krājumu glabātāju F. Trasuna muzejā “Kolnasāta”

Kultūra

Rēzeknes novada pašvaldības iestāde “Kultūras un tūrisma pārvalde” (reģ. Nr. 40900040015) izsludina atklātu konkursu uz vakanto Franča Trasuna muzejs “Kolnasāta” krājuma glabātāja vietu uz nenoteiktu laiku:

Prasības amata pretendentam:

1. augstākā akadēmiskā izglītība, vēlams vēstures, kultūrvēstures, filoloģijas specialitātē;
  2. vēlama darba pieredze ar muzeja krājumu vismaz 1 gads;
  3. normatīvo aktu zināšanas muzeju likumā, spēja tajos orientēties un piemērot tos;
  4. valsts valodas prasmes augstākajā pakāpē;
  5. prasme strādāt ar datoru, informācijas tehnoloģijām, biroja tehniku;
  6. izpratne par krājuma priekšmetiem, to vēsturisku analīzi un novērtēšanu;
  7. jāspēj plānot un organizēt savu un muzeja darbu;
  8. jābūt augstai saskarsmes kultūrai un atbildības sajūtai.

Amata kandidāti līdz 2024. gada 11. jūnijam plkst. 9.00 iesniedz Rēzeknes novada pašvaldības Centrālās pārvaldes pastkastītē pie ieejas (Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 95A, LV-4601) vai nosūta pa pastu uz iepriekšminēto adresi, vai nosūta uz e-pastu ktp@rezeknesnovads.lv šādus dokumentus:

1. dzīvesgājuma aprakstu (CV);
  2. pieteikuma anketu;
  3. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
  4. motivācijas vēstuli;
  5. likuma noteiktajā gadījumā, dokumentu, kas apliecina valsts valodas zināšanas tādā apjomā, kādas nepieciešamas amata pienākumu veikšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv un NVA mājaslapā.

Pamatdarba atalgojums bruto (pirms nodokļu nomaksas) 1,00 slodzei: 871,00 EUR, pēc pārbaudes laika – atbilstoši novērtējumam.

Kontaktpersona detalizētākas informācijas saņemšanai – Kultūras un tūrisma pārvaldes personāla speciāliste Dace Škrjaba (dace.skrjaba@rezeknesnovads.lv; tālr. 28305472).