Labdarības akcija Viļānos un senioru vakars Dekšārēs

04.10.2022

Pagastu ziņas

Oktobra sākumā visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā senioru diena. Atzīmējot svētkus un uzsverot senioru nozīmi sabiedrībā, Viļānu apvienībā notiks divi pasākumi:

6.oktobrī noslēgsies labdarības akcija “Sagādāsim ziemas krājumus senioriem” un notiks gan ziemas krājumu, ko sagādājušu Viļānu iedzīvotāji, gan zāļu tēju, ko izaudzējuši Sokolku brīvprātīgie, saiņošana Viļānu kultūras namā. Visi dāvinājumi tiks nogādāti senioriem.

9.oktobrī Dekšāru seniori tiek aicināti uz senioru pēcpusdienu. Pasākuma pirmajā daļā varēs aktīvi piedalīties radošajās aktivitātes atbilstoši savām interesēm. Būs iespēja pārbaudīt zināšanas izzinošā viktorīnā. Neatņemama pasākuma sastāvdaļa būs savstarpējas sarunas pie tējas krūzes. Pasākuma apmeklētājus sagaida muzikāli dziesmu un deju sveicieni no pagasta pašdarbības kolektīviem.

Click to listen highlighted text!