Latgales Tūrisma asociācijas aicina uz tikšanos Rēzeknes novada uzņēmējus

27.03.2023

Vide un tūrisms
Foto: Eduards Medvedevs

Lūznavas muižas Sarkanajā zālē 12. aprīlī plkst. 11.00 Rāznas Nacionālā parka teritorijas uzņēmēji un ikviens, kuru interesē Rēzeknes novada pašvaldības tūrisma un kopienas attīstības.

Kopā sanākšanas mērķis ir pārrunāt Rāznas Nacionālā parka tūrisma attīstības iespējas un sadarbību starp individuālajiem uzņēmējiem un pašvaldības/valsts institūcijām. Pasākumā piedalīsies Latvijas Dabas tūrisma asociācijas pārstāvis Edgars Ražinskis, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti, kā arī Latgales Tūrisma asociācijas pārstāvji. Dalība ir bezmaksas.

Aicinām reģistrēties esošos tūrisma uzņēmējus, kā arī ikvienu, kuru interesē Rāznas Nacionālā parka tūrisma attīstības iespējas, tostarp IT speciālistus, kartogrāfus, ģeogrāfus, fotogrāfus, videogrāfus, dabas aizsardzības speciālistus u.c.

Reģistrācija TE. 

Reģistrācija līdz 10. aprīlim.

Click to listen highlighted text!