Lekcija par to, kā atšķirt viltus ziņas

23.07.2018

CRISCO

Rēzeknes novada pašvaldības mazajā zālē  27.jūlijā plkst. 12.00 notiks lekcija "Reputācija mākslīgā intelekta un lielo datu laikmetā". Lektore Linda Curika, NATO Stratēģiskās Komunikācijas izcilības Centra komunikācijas vadītāja, par tēmas aktualitātei saka tā: "Šodien daudz tiek runāts par Krievijas informācijas karu un viltus ziņu izplatību, kas ne tikai ietekmē to, ko mēs domājam, bet arī to, kā rīkojamies. Tādēļ komunikatoriem, kas darbojas jebkurā jomā ir ļoti svarīgi saprast, kā šī informācija izplatās un kā parūpēties par reputāciju."
Aicinām uz lekciju visus, kas ikdienā lieto internetu un dalās ar ziņām. Reizēm informācijas gūzmā grūti atšķirt, kurair patiesa, bet kura ir viltus ziņa. Aicinām domāt par to, ar kādām ziņām dalāmies, un  atcerēties, ka  dalīšanās ar viltus ziņām negatīvi ietekmē personas reputāciju.
Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar NATO Stratēģiskās Komunikācijas izcilības Centru, kā arī projekta CRISCO - “Reģionu krustcelēs-iedzīvotāju līdzdalības vietējās kopienas dzīvē veicināšana, lai palielinātu kohēzijas politikas efektivitāti”, ietvaros.
crisco logo
stratcom

Click to listen highlighted text!