Lubāna ezera publiskā peldētava 2022. gada peldēšanas sezonā slēgta sakarā ar ezera Ziemeļu dambja remontdarbiem!

Jau otro gadu pie Lubāna ezera notiek vērienīgi krasta nostiprināšanas un labiekārtošanas darbi. Tiek realizēts “Lubāna ezera Ziemeļu dambja atjaunošanas” projekts. Tādēļ arī 2022.gada peldēšanas sezonas laikā Lubāna ezera publiskā peldētava ir slēgta. Peldēties aizliegts, bīstami dzīvībai!

Vairāk par projektu un tā turpmāko norisi var uzzināt radio “EF-EI” intervijā ar Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" Latgales reģiona meliorācijas nodaļas vadītāju un projekta “ Lubāna ezera Ziemeļu dambja atjaunošanas” koordinatoru, Staņislavu Škesteru.

Intervija pieejama šeit.

Vairāk informācijas par tuvākajām peldvietām var uzzināt tuvākajos tūrisma informācijas punktos:

1) ŪTAC "BĀKA", Gaigalavas pag.

2) Tūrisma informācijas centrs pie Aiviekstes slūžām

vai https://rezeknesnovads.lv/viesiem/publiskas-peldvietas

Tuvākās peldvietas:

1) Strūžānu ezers, Stružānu pagasts

2) Dīķis Dricānos, Dricānu pagasts

3) Peldētava Maltas upe, Viļāni,

4) Radopoles ezers, Viļānu pagasts

Click to listen highlighted text!